Ev İlaçlama

Ofis ve İşyeri İlaçlama
7 Mayıs 2014

Ev İlaçlama

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.

Ev içi genel bir keşif yapılır. Soruna neden olan böcek, haşere veya diğer zararlının tipi, türü belirlenmeye çalışılır. Öncelikle mutfak dolapları sonra da evin genelinde haşere aktivitesi aranır ve popülasyonu ölçülür.

Haşere, böcek veya diğer zararlıların neden olduğu durum ortaya konduktan sonra bu zararlıya uygun pestisit, jel seçilir.

Uygulama yapılır.

Banyo ve mutfak tesisat girişleri özellikle haşere sorununu tetikleyecek çatlak ve yarıklarda, bu uygulama sırasında tespit edilip müşteriye bilgi verilir.

Böcek, haşere veya fare ilaçlaması öncesinde yada sonrasında ev içinde hiç bir hazırlık yapmak gerekmez.

Kullanılan böcek, haşere ve fare ilaçları WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ruhsatlı kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlardır. Özellikle böcek ilaçları, trake solunum yapan yani böcekleri hedef alan ilaçlardır. Bu sebeple akciğer solunumu yapan insan için sağlığa olumsuz bir etkisi yoktur.

Bu sebeple evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerinin yerini değiştirmek zorunda kalınmaz.

İlaçlama bitiminde kullanılan ilaçlar “Marka ve Miktarları” ile detaylı bir rapor halinde garanti kapsamındaki tarihi belirten bir rapor, müşterilerimize teslim edilir.